GOLDEN CLUB PRODUCTION - prevádzkuje GOLDEN CLUB PRESS

Nadštandardná INTERNETOVÁ REKLAMA 21. STOROČIA podporená rôznymi médiami, rozhlas, Tv, denníkmi, mesačníkmi, reklamnými novinami do schránok a firiem. Priame zasielanie ponúk cez mail.

Táto VIP reklama je unikátnou aj tým, že každý klient dostáva členstvo GOLDEN CLUBU zdarma. Výhody a služby môžu všetci zamestnanci ako aj rodinní príslušníci čerpať bez obmedzenia. Členstvo je jednorázové, dedičné a prenosné. Stovky tovarov, služieb za SUPER ceny pre klientov a členov v našom E - SHOPE na www.goldenclub.sk . Táto reklama s klubovým členstvom prináša zisky stále a nie je závislá len na úspešnosti zakúpenej reklamy ako v iných médiách. Už pri zakúpení reklamy ste u nás obdarovaní členstvom, ktoré je doživotné a dedičné.

Touto reklamou oslovíme tisíce ľudí denne, vrátane našich členov, ktorí sú súčasťou našej reklamnej kampane. Máme aj rôzne iné druhy reklamy, ktoré sú uvedené v cenníku. Bonusy a výhody sú súčasťou každej našej reklamy.


GOLDEN CLUB PRODUCTION
umelecká,
reklamná, modelingová agentúra

   


OBCHOD STOROČIA ZDRAVÁ KÁVA
UMELECKÁ

AGENTÚRA

BENEFIT KARTA

PLNÁ VÝHOD


ZDRAVÉ
VLOŽKYPERFEKTNÁ
OCHRANA

GOLDEN CLUB & GOLDEN CLUB PRODUCTION
Office: Pražská 4, 2. poschodie, č. dv. 216, 040 11 Košice, Tel./Fax: + 421 55 381 2874, MT: + 421 915 946 538, info@goldenclub.sk, goldenclubservice@gmail.com

ggggggggggggggggggggggggggggggg

Naša VIP reklama len za 850 EUR až na 5 rokov je veľmi lacná oproti iným spoločnostiam, kde zaplatíte 850 EUR už za pár dní a nemôžete sa zapojiť do provízneho systému odmeňovania ! Naši spolupracovníci, ktorí si zadajú našu reklamu alebo si zakúpia členstvo v GOLDEN CLUBE zarábajú tisíce EUR mesačne a ich malé podnikanie, ktoré robili doteraz odsúvajú na druhú koľaj, lebo u nás sa zarába rýchlo a veľa.

V prípade, že túto prácu robí manželka, študent, dôchodca alebo niekto z rodiny cez Vaše členstvo, aby si pekne zarobil, Vy sa naďalej venujete svojmu podnikaniu. Veľa inzerentov však radi pošepkajú túto reklamu alebo členstvo známym i neznámym, lebo sú veľmi dobre zaplatení. Každý mesiac k nám prichádzajú ľudia z poisťovníctva, pôžičiek, kozmetiky, Herbalife a iní, ktorí už nechcú vracať provízie. Nikto tak neplatí našich spolupracovníkov. Aj táto reklama bola vytvorená nedávno ako možnosť vysokého zárobku pre Vás a SUPER nadštandardnej reklamy. Každý klient môže byť spokojný, lebo táto reklama je výnimočná a lacná s veľkým dosahom. Spolupracovníkom sa na províziách a medziprovíziách vypláca až 90 % a viac. Kto na Slovensku takto platí ľudí ???!!! Reklamu a členstvo si môžete odpísať !

K reklame dostávate Zlaté členstvo GOLDEN CLUBU a všetky výhody z neho plynúce - ZLATÚ KARTU + 3 BENEFIT karty + dovolenku na Tenerifé pre 2+4 osoby + 10 CD Anglického jazyka + 2 x 2 týždňový pobyt pre 2 osoby v EU na dovolenku či služobnú cestu + puncovaný šperk v zlatom prevedení pre pánov alebo dámy vysokej hodnoty pri vstupe do 24 hod. + ZADARMO vyšetrenie aj pre partnera + web podstránku = celková hodnota minimálne 2.850 EUR + možnosť spolupráce - ihneď 340 EUR provízia za sprostredkovanie takejto reklamy na Váš účet.

Každý získa dovolenku na Tenerifé - 7 dní s polopenziou zadarmo pre dve osoby + pre štyroch ubytovanie zadarmo. Spiatočnú letenku Vám vybavíme za cca 250 EUR, NIE ZA 500 EUR ako inde. Tento pobyt je možný čerpať hocikedy. Luxusné ubytovanie v apartmánoch s kuchynkou. Lacná strava, ovocie a služby, kde nie je DPH ! Ceny v eurách a všade platby i kartou. Užívajte si leto aj v zime za cenu len letenky, ktorú máte za polovicu ! Viac o Tenerifé

Ideálna dovolenka v LAS AMERICAS - raji na zemi.

V tejto reklame nemusíte poskytovať zľavy. Pokiaľ chcete viac klientov je dobre poskytnúť dobrú zľavu a uvedieme Vás aj ako partnerov na nákupy. Rôzne výhody sa vzťahujú aj na Vašich zamestnancov i rodinných príslušníkov. Získate dobrý, silný sociálny program, ktorý si zaplatíte len raz vo forme reklamy a dáte ho do nákladov.

Jedna karta ostáva na sekretariáte na proti-podpis pre zamestnancov, ktorí si kúpia automobily, vodičáky, kozmetiku, zdravotné produkty, drogériu, elektroniku, počítače, dovolenky aj pre rodinných príslušníkov vo forme zľavy 15 % nad zľavy, ktoré sú v akcii a mnoho rôznorodých výhod. Zamestnanec si ju požičia aj vtedy, keď jeho sused chce kúpiť auto, ktoré kúpi so zľavou niekoľko desiatok tisíc, čo je jeho provízia. Týka sa to aj iného tovaru a služieb. Následne si požičia kartu iný zamestnanec, urobí to isté a máte super 13., 14. plat pre všetkých zamestnancov. Vy ste však poplatok zaplatili len raz v živote. Naša firma funguje 20 rokov, klub 10 rokov, máme tisíce druhov tovaru, partnerov. Nie je to chvíľková záležitosť. Iné reklamy stoja veľké peniaze, často končia bez povšimnutia v košoch a minú sa účinku ! Vaša investícia do reklamy je ihneď zhodnotená našimi darčekmi, čo vysoko prevyšuje samotný vstup !!!

AK NÁM NIEKTO LOGICKY ODPOVIE PREČO NECHCE NAŠU REKLAMU ZAŠLEME MU IHNEĎ NA ÚČET


NEOBMEDZENÁ ZLATÁ KARTA GOLDEN CLUBU A BENEFIT KARTA

 

 

REKLAMA NA NAŠOM WEBE - až 3 roky = len za 170 EUR

DARČEKOVÝ BALÍČEK v hodnote 1.200 EUR ZADARMO

= reklama + dovolenka na Tenerifé pre 2+4 osoby + 2 × BENEFIT karta + 3 × CD Anglický jazyk + web podstránka

+ pozícia TYPÉR - BIZNIS MANAŽÉR !

 

REKLAMA NA NAŠOM WEBE - až 2 roky = za 60 EUR

ZÍSKATE NAVIAC BENEFIT KARTU

s ktorou nakupujete výhodne tovar a služby, je prenosná i pre zamestnancov a zároveň sa môžete zapojiť do MLM s províziami

 

REKLAMA NA NAŠOM WEBE - 1 mesiac = len za 20 EUR

+ ZADARMO 2-týždňový pobyt v Tatrách pre dve osoby !

TOPlist NÁVŠTEV
ÚSPEŠNOSŤ NA
* Suma v Sk je prepočítaná konverzným kurzom 30,1260.

 

Copyright © GOLDEN CLUB